Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Čisté prostory

SILROC CZ, a.s. disponuje vlastním certifikovaným čistým prostorem o výměře 356 m2.  Čisté prostor neboli „clean room“ je kontrolovaný výrobní prostor využívaný pro výrobu dílů, u kterých se klade velký důraz na čistotu. Jedná se především o díly pro zdravotnictví nebo farmaceutický průmysl.

Náš čistý prostor splňuje požadavky na čistotu dle normy ČSN EN ISO 14644-1 (ISO 14644-1) třída čistoty  8  (ISO CLASS 8) GMP třída čistoty D. Můžeme proto nabídnout několik možností využití ze strany našich zákazníků.

Lisování
silikonových dílů

Více informací

Lisování silikonových dílů

Nabízíme ucelený výrobní proces pro Váš výrobek od lisování, čištění, mytí, temperování až po balení.

Mám zájem

Balení
v čistých prostorách

Více informací

Balení v čistých prostorách

Nabízíme Vám drobné balení čistých komponent dle Vašeho zadání. Z velkoobjemového balení přebalíme díly do maloobjemového při zachování čistoty produktu -dvojité ev. -trojité balení, štítky si dle požadavku  dodáte sami nebo je zajistíme my.

Mám zájem

Kompletace/
montáž
v čistých prostorách

Více informací

Kompletace/montáž v čistých prostorách

Provádíme manuální montáž jednorázových systémů pro různá použití dle zadání v čistých prostorách a z dílů, které si dodáte sami nebo, které pro Vás nakoupíme. Díly dle potřeby před samotnou montáží omyjeme, eventuálně desinfikujeme. Máme zkušenosti s lepením systémů, sestavováním, páskováním atp. Samozřejmostí je dvojité balení finálních výrobků.

Mám zájem

Výroba
Single use systémů

Více informací

Výroba Single-use systémů

Lisujeme Single-use-systémy (ready to use) pro farmaceutický průmysl dle zadání ve standardizovaných rozměrech. Lisováním spojujeme hadice s rozbočkami a koncovkami.

Mám zájem


CZ EN DE
Silroc +420 483 346 100
Silroc info@silroc.cz